Web Tasarım Nedir?  

Web tasarım , web sitesi yapılandırılmasında kullanılan teknik anlamda bilgileri belirli yazılım disiplinleri içine alan sınırsız bir alandır. Grafik tasarım, kod ve web yazılım başta olmak üzere arama motoru optimizasyonu, web sitesi geliştirme, sosyal ağ yönetimi bilgilerinin tamamını kapsamaktadır. Web tasarım konusunu kapsayan tüm alanların sadece bir web tasarımcı tarafından hakim olunması mümkün olamayacağından web tasarım yapmak ve web tasarımı etkileyen tüm kriterlerde başarılı olmak ancak uzman bir ekip ile mümkün olabilir.

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret
web geliştirmeedilmektedir.  Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır.  Değiştirilebilinecek kesitler özenle seçildiği için, istenildiği takdir de bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir. Faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzün en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz.  Yenileme süreci çok rahat 5 yıl süre alabiliyor. Genel görümünü küçük
değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman güncel ve güzelliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.

Web Geliştirme

Web sitesi geliştirme optimizasyon işleminin bir parçasıdır. Web sitenizin geliştirme sürecinde sitenize ait analitik veriler değerlendirilir. Ziyaretçilerin web sitenizi neden bulamadığı veya buldukları zaman neden terkettiklerini yapacağımız testler ile ortaya çıkararak sitenizi geliştirmek için harekete geçeriz. Web sitenizde bulunan iş ve zaman kaybını önleme amaçlı olarak yapacağımız navigasyon çalışmaları ile detaylı bir analiz sonucunda ziyaretçinin site içinde yaşadığı problemlerini, olumsuz etkileşimleri belirleyerek sitedeki gerçek sorunları teşhis ederiz. Web analiz yöntemlerinin sonuç verilerini ideal kullanıcı eğilimlerine paralel olarak kullanılacak algoritmayı belirleyebiliriz.

Belirlenen algoritma planı baz alınarak yapılan çözüm metodu web siteniz içindeki ziyaretçi akış trafiğini düzenleyerek yeni görünümünüzü işletmenize sunabiliriz. İşletme güçleri ve avantajları ön planda olmak üzere düzenlediğimiz web geliştirme süreci sonunda satış grafiğinizin arttığına şahit olabilirsiniz. Web geliştirme özet olarak site navigasyonunun uygun hale getirilmesi sonucunda kullanıcıların sitenizi terketmeden rahatça işlem yapabilmeleridir. Ziyaretçi siteniz ile ilgili olumlu bir çevrimiçi deneyime sahip ise geri dönüşüm oranı yüksek olacaktır. Kullanıcı eğilimleri hesaplanmış bir web sayfası ziyaretçiyi ve sizi direkt olarak hedefe götürür. Bu hedef sihirli bir kelime olan satış’tır. Bu sebeple web site geliştirme işletmeler için büyük önem arzetmektedir. Webgeliştirme (Web Optimizer) uzmanlık gerektirir. Hiç web sitenizin forma girmesi için bir doktora ihtiyacı olduğunu aklınıza getirdiniz mi?

Web iyileştirme, geliştirme programı web doktoru hizmetimiz ile web sitenizin ziyaretçilerinin dönüşüm oranlarını arttırarak web sitenizin daha çok ziyaret edilmesini sağlayabiliriz. Yapılan seo analizleri sonucunda en yaratıcı web site tasarımını işletmeniz için üretebiliriz. Arama motoru optimizasyonu işleminin bir parçası olan ziyaretçi dönüş optimizasyonu işletmenizin web üzerindeki beklentilerinizin gerçekleşmesini, kısa zamanda satış grafiğinin artmasını sağlamaktadır.

Faydaları

Web siteniz iş kaybına yol açıyor olabilir. İş kaybı çoğu işletmenin yaşadığı bir sorundur.Web geliştirme programı sonucunda bir kaç ay içinde önemli seviyede bir satış artışı yaşayabilirsiniz.Web siteniz üzerinde etkili bir pazarlama tekniği sergilendiği için pazarlama için harcanılan diğer maliyetler azalacaktır. Web geliştirme özellikle küçük ve orta boyuttaki işletmelerin ziyaretçi dönüş oranını arttırarak rekabet gücünü yükseltmektedir. Örnek olarak küçük e-ticaret sitesine sahip işletmeler için yüksek reklam bütçelerinin yanında ideal bir alternatiftir.Site kullanıcısı memnuniyeti ile sadık müşteriler edinebilirsiniz. Site kullanıcısı memnuniyeti ile sadık müşteriler edinebilirsiniz. E-ticaret siteleri ve diğer web siteleri için web geliştirme ve doğal arama motoru optimizasyonu ile ziyaret artarak sektörünüzün en önemli tedarikçilerinden olabilirsiniz.