Kötü tasarlanmış bir web sayfası asla başarılı olamaz..   Tasarımı kötü olan bir web sitesi firmayı ve ticari itibarını olumsuz yönde etkiler. Web sayfası amacına uygun tasarlanmalı,  firmanın logo ve kurumsal kimliğine uygun olmalıdır. Renk geçişlerinde tutunda işlevselliğine kadar tamamen profesyonel olmalıdır. Biz bu konuda profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Günümüzde bir çok web sayfası amacına uygun yapılmamaktadır. Ve bu sayfalar kesinlikle müşteri memnuniyeti alamaz… Ziyaretci sayfayı gezinirken hem kolay olmalı hemde anlaşılır olmalıdır. Ve bunların yanında kesinlikle gözü yormamalı ve ziyaretci sıkılmamalıdır. Kaliteli görseller kullanılmalı ve banner olsun veya slaytlar olsun bunlara göre tasarlanmalıdır. Özellikle banner tasarımları çoğu kez ziyaretcileri kaçırmaktadır. ziyaretcileri sıkıcak banner tasarımlarından kaçınılmalıdır.  Slaytlar ve görsel geçişleri biraz farklı olmalı ve slaytlara kullanılacak resimler özenilerek seçilmelidir. Aksi takdirde itici bir slayt müşteriyi veya ziyaretciyi siteden çıkmaya zorlar.

Menülerin Tasarımı ve Seçimi…  Menüleri oluştururken en çok dikkat edilmesi gereken şey işlevselliği ve kolayca ulaşımı olmalıdır.  Ziyaretçiye neyi anlatmaya çalışıyorsanın onunla ilgili menüye sayfalar ekleyin.. Kesinlikle farklı kategori altında anlamsız sayfa eklemeyin. Zira müşteri veya ziyaretci aradığını bulamaz.  Menü efekleri ve geçişleri şık olmalı. Kaba ve çok büyük menülerden kaçınılmalıdır..    Menüleri oluştururken en çok dikkat edilmesi gereken şey işlevselliği ve kolayca ulaşımı olmalıdır.  Ziyaretçiye neyi anlatmaya çalışıyorsanın onunla ilgili menüye sayfalar ekleyin.. Kesinlikle farklı kategori altında anlamsız sayfa eklemeyin. Zira müşteri veya ziyaretci aradığını bulamaz.  Menü efekleri ve geçişleri şık olmalı. Kaba ve çok büyük menülerden kaçınılmalıdır..

Tarayıcılar ile uyumu..  Günümüzde bir çok web tarayıcılar vardır. Bunların en çok kullanılanları İnternet Explorer, firefox, opera, Google chrome vb birçok tarayıcı vardır. Siteniz bu tarayıcılarda sorunsuz çalışmaladır. Aksi takdirde birçok sorun yaratabilir. Bizim tasarladığımız web sayfaları çapraz tarayıcılar ile tamamen uyumludur.

Mobil Cihazlarla Uyumu…   Artık önde iş dünyası olmak üzere birçoğumuz Tablet ve Akıllı telefonlar kullanıyoruz. Bu cihazların yazılımları farklıdır. Android, İOS, Windows Mobile vb yazılımlar kullanılmaktadır. Bu cihazlarda siteleriniz nasıl görünüyor ve çalışıyor.  Yada Çalışıyormu. Biz bunlarada çözüm üretiyoruz. Yaptığımız tüm web sayfaları bu cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır.  Tamamen esnek ve değişken siteleriniz olabilir. Yaptığımız siteler bu cihazları otomatik algılayıp ekran boyutuna göre değişmektedir. Tamamen ziyaretcinin kolay kullanması için sistem kendisini o cihazın ekran görüntüsüne göre değiştirip kolay bir görünüm ve kullanım sağlamaktadır. Siteniz tamamen profesyonel bir görünümü olmalı ve kolay erişilebilir, kullanımı basit ve güvenilir olmalıdır.

Yönetim ve Kullanıcı Paneli… Web sitelerin ne kadar profesyonel görünümlü olsada değişiklik yapılması gerektiğinde tamamen kolay bir kullanıcı paneli olmalı yani yönetilebilir olmalıdır.  Kesinlikle yönetim panelini sitenin sahibi kulanabilmelidir. Aksi halde hizmet veren firamaya veya webmaster’ına devamlı ihtiyacı olacaktır. Biz bunlarıda düşünüp tamamen kullanıcı dostu yönetim panelli web sayfaları yapıyoruz..