webdesignturkey2005 yılından bu yana aralıksız olarak devam eden farklı bir çizgi arayışı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan webdesignturkey.net; ( webdesignturko.com ) bu gün bir çok başarılı projeye imza atmış ve yolunda emin adımlarla ilerlemeyi sürdürmektedir Reklam faaliyetleri “Doğrudan Pazarlama”  teknikleri içeriside önemli bir yere sahiptir. Buradaki amaç, hedeflediğiniz belirli bireysel ve kurumsal tüketiciler ile hemen sonucunu almak üzere doğru bir şekilde iletişim kurmaktır, Bir marka için gereken her türlü iletişim ihtiyacında varız. İddiamız reklam harcamalarınızı reklam yatırımına dönüştürmek. Tecrübemizi ve birikimimizi sizinkiyle birleştirip en uygun zamanı, en doğru mecrayı, en ekonomik uygulamayı mutlaka en kaliteliyi oluşturacak şekilde size sunuyoruz.

Reklam veren  “müşteri” değildir” 

Biz reklam vereni “müşteri” sanmıyoruz. Onun da kendini müşteri sanmamasını sağlıyoruz. Böylece reklamveren ve reklam ajansı pazarlama sürecinde doğru tarafta, yanyana yer alıp enerjilerini birbirlerine karşı ticari savaş vermekle değil, satın alma kararı verecek olan gerçek müşterinin kararını doğru biçimde yönlendirmeye saklayabiliyorlar.Bu temel ilkemizi gözden geçirin. Elinize bir kağıt alın ve pazarın aktörlerini kağıdın üzerine yerleştirin. Antik çağdan beri değişmeyen temel pazar yapısında satan ve ona satması için destek verenlerle, satınalmak için seçim yapanın hangi taraflarda olduğunu hemen göreceksiniz.İşte reklamverenin bütçesi ve yatırımını koruma kalitemizin nedeni, pazardaki tarafların tam olarak farkında olmamızdır.

Satın alana tüketici değil, “müşteri” denir. 

Tüketici, tüketen kişi ya da şey demektir. Semt bakkalında 10 kuruşluk mal alırken bile; “tüketen bir tür organizma” yerine konmaktan hiç mi hiç hoşlanmadığımıza göre başkalarına da öyle davranmıyoruz. Küçük, ucuz, büyük, pahalı.. Mal ya da hizmeti satın alacak olan “müşteri”dir. Vakti ve parası son derece kıymetlidir, kendisine gerçekte var olmayan bir vaadde bulunulursa derhal tepki gösterir. Yoğun tanıtım ve tutundurma çabalarını tersine çeviriverir.Kavram cambazlığını hiç sevmiyoruz. Sadece kavramların gerçekte ne olup ne olmadıklarını iyi anlıyor, buna göre çalışıyoruz.

Biliyoruz, bilmediklerimizi büyük bir dikkatle öğreniyoruz. Bütün reklamverenlerimiz bize emanet ettikleri iş hakkında; üretimi, rafı, bayiyi, sahayı, hammaddeyi, rakipleri, tüm teknik verileri, neyin nasıl olup bittiğini ne kadar kısa zamanda öğrendiğimizi, onlara ne büyük konfor yaşattığımızı anlatıyorlar.Pazarlama profesyonelleri bizimle rahat ediyor, kaygıyla değil anlaşılacaklarını bilerek anlatıyorlar.Kendi işimiz hakkında da dünyayı günü gününe izliyoruz. Dünyanın en saygın reklamcılık ve pazarlama birliklerini ve araştırmalarını doğru okuyor, reklamverenimizin bilgisine sunuyoruz. Yanlış mecraya, yanlış stratejiye yatırım yaptırmıyoruz.Tabii en önemlisi, herşeyi bildiğimizi sanmıyoruz ama gereken herşeyi öğrenmek niyetinde olduğumuzu kesinlikle biliyoruz.